608 120 673

O nas

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii uzależnienia to pierwszy, ale bardzo ważny krok na drodze do wyjścia z nałogu. Uzależnienie dotyka nie tylko dla samego chorego, lecz również jego bliskich. Dlatego dbamy o to, by również ich otoczyć troskliwą i profesjonalną opieką.

Program terapeutyczny dla uzależnionych osób, który przygotowaliśmy jest intensywny i kompleksowy – dodatkowo pracujemy w małych, maksymalnie 9 – osobowych grupach że w celu większej koncentracji na problemach pacjenta. Korzystamy z różnych form zajęć i technik terapeutycznych, dostosowując je do potrzeb pacjentów. W ciągu tych 30 dni pomagamy zrobić pierwsze kroki w trzeźwości.

Nasi absolwenci oprócz tego, że kontynuują u nas terapię w celu podtrzymania abstynencji, również odwiedzają miejsce, w którym na nowo zaczęło się ich życie. Warto posłuchać ich historii i zapytać samego siebie, jak wyglądałoby moje życie, gdyby i mi się udało? Warto już teraz skontaktować się z naszym ośrodkiem, który otwarty jest całodobowo. Im szybciej zaczniemy terapię, tym szybciej rozpoczniemy normalne życie.

 • każdy pacjent rozpoczynający terapię może zrezygnować z dalszej terapii po trzech dniach bez ponoszenia żadnych kosztów
 • konsultacje dla chorych i ich rodzin w trakcie pobytu pacjenta w naszym ośrodku są bezpłatne
 • kompleksowa oferta terapii uzależnień – indywidualna i grupowa
 • wykwalifikowana, doświadczona kadra
 • elastyczny program dostosowany do możliwości pacjenta
 • całodobowy kontakt z terapeutami podczas pobytu w ośrodku
 • możliwość odwiedzania ośrodka, kontynuowania terapii podtrzymującego
 • komfortowe warunki i świetna lokalizacja – gwarantująca relaks i wyciszenie
 • zapewniamy anonimowość i dyskrecję – nie wymagamy skierowania

Ostoja to miejsce stworzone przez wykwalifikowany i profesjonalny zespół specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień. Udzielamy wszechstronnej pomocy w leczeniu uzależnienia od alkoholu, narkotyków, środków psychoaktywnych, dopalaczy, leków i hazardu.

Skontaktuj się z nami i zapoznaj z nasza ofertą.

Położenie

Nasz ośrodek mieści się w Grodzisku Mazowieckim – 30 km od Warszawy. Lokalizacja Ośrodka zapewnia dogodny dojazd z każdego miejsca kraju – znajdujemy się w bliskiej odległości strategicznych dróg krajowych. Ciche i spokojne miejsce zapewnia dyskrecję, komfort i bezpieczeństwo – co sprzyja i motywuje do pokonywania własnych problemów. Ośrodek posiada w pełni wyposażoną kuchnię, jadalnię, salon, oraz przestronną salę do prowadzenia terapii grupowej oraz spotkań indywidualnych. W ośrodku znajdują się komfortowe i przytulnie urządzone pokoje oraz nowoczesne łazienki. Możliwość współdzielenia pokoju pomaga budować nowe relacje społeczne i sprawia, że osoba podczas terapii nie pozostaje sama.

Wybierając się do ośrodka pamiętaj o zabraniu:
 • Dowodu tożsamości
 • Przyjmowanych leków i ewentualnej dokumentacji medycznej

Uzależnienia

Alkoholizm

Pijąc alkohol oczekuje się korzyści. Relaks, odprężenie, większa...

Dowiedz się więcej !
Hazard

Termin „hazard” wywodzi się od arabskiego słowa „az-zahr” oz...

Dowiedz się więcej !
Narkomania

Słowo narkomania pochodzi od greckiego określenia „narke” (odurz...

Dowiedz się więcej !
Lekomania

Uzależnienie od leków określa się inaczej mianem lekomanii. Leki n...

Dowiedz się więcej !
© 2023 Copyright by CENTRUM-OSTOJA