608 120 673

Cennik

Sesja terapii indywidualnej od 100 zł,

Sesja terapii grupowej od 60 zł.

 

Ile kosztuje?

Wydawać by się mogło, że w sytuacji uzależnienia cena za odwyk alkoholowy czy terapię dla osoby uzależnionej od substancji psychoaktywnych nie powinna grać roli. W praktyce, nierzadko to właśnie cennik terapii staje się jedną z barier na drodze do wyzdrowienia. Miesiące, a nawet lata nałogu niszczą rodzinne budżety sprawiając, że pieniędzy zaczyna brakować na rzeczy niezbędne do życia, a co dopiero na odwyk alkoholowy, terapię uzależnienia od hazardu czy leczenie narkomanii. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów oraz ich najbliższych Centrum Ostoja dokłada wszelkich starań, aby cena za odwyk alkoholowy oraz każdą inną terapię uzależnień była jak najbardziej przystępna, a sama terapia prowadzona przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z licznymi sukcesami terapeutycznymi.

Ile kosztuje leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku?

Ostateczna cena terapii zależy od wielu czynników. Jako, że różnimy się od siebie pod bardzo wieloma względami, nie sposób jest określić ile czasu oraz jak intensywnej terapii będzie wymagało wyjście z nałogu w danym przypadku. Bardzo często okazuje się to dopiero w praktyce. Są również osoby, które po zakończeniu terapii odczuwają potrzebę lub wymagają ponownego przejścia przez proces terapeutyczny. Wszystkie te czynniki wpływają na to, ile kosztuje leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku.
Na cenę odwyku wpływa również forma realizowanej terapii. Terapia indywidualna jest zawsze droższa od grupowej. To samo dotyczy leczenia zamkniętego. Terapia realizowana w trybie ambulatoryjnym jest tańsza od leczenia w ośrodku zamkniętym. Mimo tych różnic, staramy się, aby ogólny koszt terapii odwykowej – niezależnie od tego, czy podejmujemy się leczenia alkoholizmu czy uzależnienia od innych substancji psychoaktywnych czy zachowań – był do pogodzenia z domowym budżetem, tym samym umożliwiając osobie uzależnionej podjęcie leczenia.

Odwyk – cennik terapii uzależnień

Masz problem z uzależnieniem? Osoba Ci bliska chce zgłosić się na odwyk alkoholowy? Zastanawiacie się ile kosztuje terapia uzależnień? Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Pacjenta oferujemy terapię indywidualną oraz terapię grupową. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów polecamy równoległe korzystanie z obydwu form terapii – częstotliwość oraz intensywność terapii ustalamy indywidualnie dla każdego Pacjenta, w zależności do problemu oraz skali uzależnienia.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Bezpłatny okres próbny

Jesteśmy świadomi, że dla wielu naszych Pacjentów terapia w ośrodku odwykowym Centrum-Ostoja stanowi kolejną z prób powrotu do zdrowia. Dlatego zamiast wiązać Cię na wstępie umową i obarczać kosztami całego turnusu terapeutycznego oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego. Każdy z naszych Pacjentów może przez 3 dni, całkowicie bezpłatnie uczestniczyć w terapii odwykowej i dopiero po upływie tego czasu podjąć ostateczną decyzję dotyczącą podjęcia leczenia.

Bezpłatny okres próbny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wciąż poszukują właściwej formy terapii, a równolegle możliwość zweryfikowania swojej gotowości do podjęcia leczenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jedni uważają, że Pacjent, który zapłaci za terapię z góry będzie bardziej zmotywowany do pracy i trwania w trzeźwości. My jesteśmy innego zdania. Uważamy, że motywacja finansowa działa na krótką metę i w ogólnym rozrachunku może przynieść więcej strat niż korzyści. Dlatego jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy dana forma terapii jest dla Ciebie lub wciąż zmagasz się z zaakceptowaniem tego, że potrzebujesz fachowej pomocy – sprawdź nas! Bez zobowiązań, bez kosztów, bez poczucia, że znowu kogoś zawodzisz!

Uzależnienia

Alkoholizm

Pijąc alkohol oczekuje się korzyści. Relaks, odprężenie, większa...

Dowiedz się więcej !
Hazard

Termin „hazard” wywodzi się od arabskiego słowa „az-zahr” oz...

Dowiedz się więcej !
Narkomania

Słowo narkomania pochodzi od greckiego określenia „narke” (odurz...

Dowiedz się więcej !
Lekomania

Uzależnienie od leków określa się inaczej mianem lekomanii. Leki n...

Dowiedz się więcej !
© 2024 Copyright by CENTRUM-OSTOJA